Христианские книги стихов

Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

Я люблю Ісуса!

Я ЛЮБЛЮ ІСУСА!
Весна. Ранок. Вже давно проспівали півні. Микитка — хлопчик п’яти рочків, лежить на ліжку біля вікна.
— Мамо! — стиха прошепотів хлопчик. Він майже прокинувся, але дріма з закритими очима.
— Вставай, онучку! — чує він голос бабусі.
— А де мама! — спитав Микитка — Вона ж тільки-но була біля мене. Я відчув, як мама цілувала мене у щічки.
— Мама твоя зараз далеко, в іншому місті — відповіла, схвильована його словами, бабуся — а тебе цілував Господь-Бог сонячним світлом. Це тепло Божого створіння ніжно торкалося твоїх щічок своїми промінчиками і нагадало тобі про маму. Значить, в цей час вона думає про тебе.
Хлопчик відкрив очі. Дійсно, поруч нього була сама бабуся, а мами не було. Сонце світило прямо в обличчя. Його промінчики то освітлювали заспане обличчя Микитки, то щезали, коли хмарка затуляла сонечко. Зрідка окремий сонячний зайчик пробивався скрізь хмару, влітав у кімнату, бігав по хлопчику, по ліжку, підлозі, повертався на підвіконня і щезав. Але за деякий час декілька сонячних зайчиків знову з’являлися біля Микитки.

Раптом , бабуся принесла миску, налила в неї склянку води і поставила на підвіконня проти сонця, трохи нахиливши. Сонячний зайчик стрибнув у воду і, враз, відбився на стелі райдугою. Ще б пак! Маленькі веселки раз по раз з’являлися і бігали по стелі, дивуючи хлопчика своїм різнобарв’ям веселкових кольорів та різними розмірами.
Микитка був у захваті від побаченого. Він забув і про маму і про інвалідний візок, який був для нього єдиним засобом пересування. Та як не радіти, дивлячись на ці чудеса, на метушню навколо нього наймилішої, найдобрішої у світі бабусі!
— Бабусю! — сказав він — Ви завжди світитесь неначе сонечко, Ви ніжна і добра наче сонечко!
— І це не дивина — відповіла бабуся — Все оце мені дає Ісус,бо любить мене, і дає аби я Його любов передавала тобі, бо більше за все Він любить дітей.
Микитка затих, задумався і, майже по-дорослому промовив:
Бабусю! Я теж люблю Ісуса!

Поделиться в соц. сетях

0

Случайные записи

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Здоровому духу - здоровое тело:
  Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!  Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

  Новые статьи:

  Календарь публикаций

  Декабрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31