Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

Архивы за день: 14 Август 2014

Метелик та павук

 

Весняний ранок. Сонячна, майже безхмарна погода. Слабенький вітерець та потоки теплого повітря, що піднімалося від землі, допомагають метелику літати у пошуках поживи. Він раз по раз натрапляв на окремі квіти, сідав на них, пив нектар.

«Ура!» — захоплено вигукнув метелик, коли за деревами та чагарниками побачив галявину, вщент заповнену квітами. Такого різноквіття метелик ніколи не бачив. Від приємної несподіванки, він розгубився і втратив пильність. Метелик стрімголов полетів в сторону галявини, не бачачи нічого перед собою. Адже квіти так вабили до себе!

Раптом метелик відчув, що його лапки торкнулися чогось липкого та пружного. Оговтавшись, він зрозумів, що приклеївся до павутиння, яке між гілками так вміло замаскував павук. Жах охопив метелика.

«Стій! — сказав сам собі метелик. — Не гарячкуй! Не  роби різких рухів, не махай крильцями, бо і вони прилипнуть! Треба оглядітися». Читать далее

Incoming search terms for the article:

Маленький мандрівник

( казка)

Між кущами смородини у затінку лежало зо два десятки курячих яєць. Курка відклала їх потай від своїх господарів і ось вже два тижні, як вигрівала їх своїм тілом, дбайливо перегортаючи дзьобом, уважно прислуховуючись до них. Вона не пила, не їла і геть знесилилась. Інколи курка відходила на хвилинку, аби ковтнути водички чи знайти якісь зернятка. Ось і зараз вона тільки-но відійшла від яєць.

Трісь-трісь, почулося серед яєць. Одно з них розломилося навпіл і звідти виповзло мокре курчатко. За декілька хвилин воно висохло, стало схоже на клубочок з жовтогарячого пуху. Перш за все його вразило сліпуче сонячне світло. Курча прикрило крильцями очки, а коли відкрило то побачило, що сидить на купі таких же яєць, з якого щойно вилізло.

«Пі-пі! Пі-пі!» — запищало курча, гукаючи маму, але у відповідь була тільки тиша.

Мабуть воно народилося таким цікавим до всього, бо, ще не вміючи ходити, вилізло з купи яєць і почало мандрувати. Курча захотіло перш за все побачити свою маму. Не знаючи, де шукати, воно пішло куди — не будь. Перед собою курчатко побачило травичку і багато голубих маленьких квіточок. Але одна квітка чомусь була такого кольору, як і він, тільки з червоними смужечками. Воно хотіло роздивиться цю квіточку і підійшло ближче, але квітка раптом ожила. Курча вперше побачило таке диво. Читать далее

Маленький путешественник

 Между кустами смородины в тени лежало примерно два десятка куриных яиц. Курица отложила их тайком от своих хозяев и вот уже две недели, как взгревала их своим телом, бережно переворачивая  их клювом, внимательно прислушиваясь, шевелятся ли в них будущие цыплята. Она несколько дней не пила, не ела и совсем обессилела. Иногда курица все-таки вставала с гнезда и отходила на минутку, чтобы глотнуть воды или найти какие-то зернышки. Вот и сейчас она едва лишь отошла от яиц.

Треск послышался среди яиц. Одно из них лопнуло пополам, и оттуда выбрался мокрый Цыпленок. За несколько минут он высох и стал похожим на клубочек из оранжевого пуху. Прежде всего, его поразил ослепительный солнечный свет. Цыпленок прикрыл крылышками глазки, а когда открыл, то увидел, что сидит на куче таких же яиц, из которого он только что вылез.

«Пи-пи! Пи-пи!» — запищал цыпленок, зовя маму, но в ответ была только тишина. Читать далее

Звернення до бійців у зоні АТО

Звернення до бійців у зоні АТО

(записано на Українському радіо 26.06.2014р.)

 Коли  до нас приїздить хтось зі Сполучених Штатів Америки, ми говоримо, що приїхали американці. Хоча серед них можуть бути представники різних етнічних груп і національностей.

Також, відповідно, ми всі, які мають Українське громадянство, є українцями. Я, наприклад, є етнічним росіянином по таткові, до того ж народився в Росії, а мама-українка. Серед моїх друзів є етнічні українці, білоруси, вірмени, поляки та інші. Ми можемо і повинні жити в мирі, злагоді і любові поміж собою. Від мене і кожного громадянина України, кожної порядної людини, яка мешкає тут, хоч і не має такого статусу, залежить яке буде життя у нас на Україні.

Один з американських Президентів казав: «Не питай, що для тебе зробила Америка. а спитай сам себе, що ти зробив для Америки». Слушна думка! І тому я закликаю вас, перш за все спитати себе: «А що я сьогодні, конкретно, зробив для України?».

Я шаную тих чоловіків та жінок, які приймають участь в АТО як вояки  чи як волонтери. Читать далее

Incoming search terms for the article:

Здоровому духу - здоровое тело:
Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

Новые статьи:

Календарь публикаций

Август 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл   Сен »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031