Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

Архивы за месяц: Март 2014

Краплинка

Розвиднялося. З-за обрію пробивалися промені сонця, яке ось-ось з’явиться. Ранішня роса покрила всю землю. Роса — це маленькі  водяні кульки – краплинки. Одна з цих краплинок сиділа на листячку споришу і чекала, коли вийде сонечко, нагріє її, і вона, та інші краплинки, стануть парою і піднімуться у небо.

Бог так створив, що вода, яка (після дощу) зібралася у калюжі  і та, що є у озерах і річках, випаровується, піднімається до неба. Там холодно і пара перетворюється у краплини води. Коли їх мало, то вони утворюють собою білі, майже прозорі (пір’їсті) хмарки. Коли краплинок стає дедалі більше, то вони утворюються великі сірі хмари. Краплинки теж стають більшими. Коли вони стають тяжкими для того,аби літати у небі, то падають на землю дощем. З таких як вона утворюються знову калюжі, озера і так далі. Виходить сонечко, гріє, вода випаровується і лине до неба, створюючи з краплин хмари. Все повторюється по колу.
Читать далее

Incoming search terms for the article:

Послушание (аудио-стих)

«От Бога власти все», — так говорит нам Слово.
И мамы, папы нам даны, конечно, мудрым Богом.
Не смею никого проступком огорчить,
Как хочется всегда надежным другом быть!

Не думаю я мстить тому, кто обижает.
Прости, Господь, его — что делает, не знает.
Последний у людей — всегда у Бога первый.
Я все стерплю: мне силы даст моя святая вера.

У Бога кроткие в чести.
Таким же будь, мой сын, и ты.

Стихотворение «Послушание» читает автор — Алексей Полосин

Бог создал человека. Зачем?

Однажды человек, представивший себя как атеист, прагматик, искренне признался мне в том, что не может понять? Зачем Богу нужна было создавать человека. Он попросил помочь ему в этом разобраться. Была ли в этом прихоть Бога или необходимость?
Действительно: зачем? Каждый ли христианин способен ответить на этот вопрос так, чтобы его понял человек, для которого Слово Божье не есть авторитетом? Я сразу не сообразил, как проще ответить ему. Но, Господь Духом Святым научает нас, помогает нам, и я уверен, что именно от Него и пришла ко мне помощь.
Я вдруг вспомнил анекдотичную особенность одесситов (и некоторых из евреев) отвечать на вопрос вопросом. В результате между нами состоялся такой диалог:

— о чём вы с женой мечтали с первых дней супружеской жизни?
— о детях.
— а для чего вам нужен был ребёнок? Ведь некоторые пары сознательно не желают иметь детей.
— я и жена хотели иметь и детей, и внуков.
— вы с женой мечтали иметь только одного ребёнка?
— нет. По крайней мере, от трёх до пяти.
— вот так Господь создал человека, чтобы размножить Себя через Адама и Еву, их потомков, создав человека По образу и Подобию Своему. Он велел человеку размножаться. Выходит, что вы размножая себя, размножали Его Образ и Подобие, то есть выполняли Его волю не, подозревая сами об этом.
Читать далее

АВВА ОТЧЕ, Татусю! Захисти дитину!

АВВА ОТЧЕ, Татусю! Захисти дитину!

Захисти дитину у так званій благополучній сім’ї від почуття непотрібності її батькам, які за роботою та суєтними турботами відсторонилися від неї. Такі батьки переклали даний їм Богом обов’язок по вихованню дитини на телевізор, комп’ютер, на няню чи репетитора. Зовні доглянута, дитина зростатиме духовно спустошеною, бо ніякими найвишуканішими благами не можна замінити потребу дитини в любові батьків. Захисти її від відчуття зверхності перед однолітками, біднішими чи чимось обділеними дітьми, бо вони не мають таких заможних чи впливових батьків.

Захисти пасторські сім’ї, а особливо дітей, дітей від спокуси не бути такими, як їх батьки , а стати такими, як діти батьків, що не прийняли Ісуса своїм Спасителем.

Захисти дітей, віруючих у Господа, які, за віком перестають ходити в недільну школу при церквах і не знаходять свого місця у Тілі Христовім (своїй церкві), від спокуси вседозволеності цього грішного світу. Відкрий їх серця до власних батьків, вірних Тобі, до сприймання дитиною страху Божого не як кару, а як потребу не гнівити Тебе.
Читать далее

Incoming search terms for the article:

Незвичайні пригоди мишеняти Борі. Курочка ряба

Слухайте, будь ласка, аудіозарядку (19:30):

Незвичайні пригоди мишеняти Борі

Сон. Ми інколи в них є учасниками майже реальних подій минулих чи тих, які ще не були. Наприклад, бачимо, як на минулі свята було весело і як мама подарувала те, про що мріяв. Або бачимо себе відпочиваючим на морі, де ще не був, але дуже мрієш.
Так трапилось і з хлопчиком Борею , який уві сні поспішив на поміч польовій мишці на ім’я Пі. Вчинки, які він здійснював при цьому, свідчать про те, що з нього буде хоробра і вірна людина, варта того, аби з неї брати приклад.

Курочка Ряба

Мишенята ще трохи пробігли між городиною і побачили, що сонце вже збирається на відпочинок. Воно вже майже скотилося за обрій. Тільки край його ще був над землею, і тому весь обрій був золотаво-червоний, а хмарки дуже красиво підсвічувалися знизу червоногарячими промінцями. Це було захоплююче видовище.
― Як гарно! ― захоплено промовила мишка Пі.
― Так! ― згодилося мишеня Боря. ― Але нам десь треба знайти надійну схованку і перепочити.
― Здається, я бачу дірку і підпіл хати ― сказала мишка Пі. ― Давай сховаємося там.
― Добре ― згодилося мишеня Боря.
Вони чкурнули у дірку і опинилися прямо під дошками підлоги кухні, де в цей час вечеряли господарі. У підлозі, між дошками, була велика щілина і мишенятко Боря почув розмову господині з господарем.
Читать далее

Incoming search terms for the article:

Аудіо зарядка «Котик Мурчик»

Доброго ранку, любі друзі! Настав час робити веселу зарядку!
А ось і ведмідь Міша:
- Доброго ранку, малята!
Сьогодні зарядку проводитиме котик Мурчик!

Слухайте, будь ласка, аудіозарядку (3:14):

Здоровому духу - здоровое тело:
Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

Новые статьи:

Календарь публикаций

Март 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31