Христианские книги стихов

Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

Раннее изданные книги

Христианская Азбука – Сборник из шестидесяти четверостиший с приложением к каждому цитаты со Слова Божия. Имеет две части (для детей и для подростков). Наличие местописаний из Библии  усиливает духовный воспитательный процесс в работе с детьми в дошкольных и школьных учреждениях.

Христианская Азбука

 

img055b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Християнська Абетка – Авторський  переклад книги «Христианская Азбука».

 

 

img045

 

 

 

 

 

 

 

Зеркальце для твоего характера – Сборник из двадцати стихотворений для детей и подростков, в которых раскрывается суть разных качеств характера ребенка на основе христианской морали. Книга рекомендуется родителям как еще один из способов познания Слова Божия и духовного воспитания детей.

img047

 

Дзеркало – Авторський переклад книжки «Зеркальце для твоего характера» і є дієвим засобом виховання дітей батьками.  

картинка

 

 

img059

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунки слухняним діткам- в цій книжці надруковані мої вірші та загадки для дошкільнят.  

img053 Подар... podarunok_b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ласкаві Імена – Вибрані дитячі вірші розташовані за алфавітом, жіночі та чоловічі імена з їх значеннями та зразками пестливого звертання до дитини, молитовник, витяг з тримовної Біблії (українська, російська та англійська) цитат безпосередньо що до виховання дитини у дусі християнської моралі.   

Oblogka_copy[1] img069-2 Ласк...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Золоті росинки для Божої дитинки – Поетичний Альманах з творів восьми авторів, які є членами Міжцерковної літературної студії «Надія» (м. Київ). Починається збірка з декількох сторінок, на яких представлена моя творчість .Альманах двомовний (українською та  російською).Всі вірші мають духовне спрямування і можуть бути використані при підготовки різних заходів у церковних общинах.   img078 zoloti_rosinki_m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коли душа горить любов’ю –Альманах дорослої християнської поезії (11авторів) та відбірки моїх віршів для дітей.

1img050 2img076

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Батьківська Хата – Вибрані поетичні та прозові твори християнських письменників, які у різні часи були надруковані газетою «Світло воскресіння». Альманах двомовний. Окремі сторінки виділені для моїх творів (поезія та проза) .   img065b img066 Батьк-.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Літера Ґ – Ілюстрований Сбірник дворядкових віршів з вживанням твердої літери Ґ, яка повернута у український правопис. У книжці подані ключові  слова з цією літерою, а також деякі похідні з них. Також надруковане місце писання з Біблії (1Кор.13:4-9) про любов, адаптовано автором для сприйняття дитиною.  

litera_mimg049

Incoming search terms for the article:

Поделиться в соц. сетях

0

Случайные записи

  2 комментариев к записи Раннее изданные книги

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Здоровому духу - здоровое тело:
  Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!  Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

  Новые статьи:

  Календарь публикаций

  Декабрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31