Христианские книги стихов

Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

Напевно, стріну я тебе!

Цієї миті, сьогодні, завтра, колись. Мої очі зустрінуться з твоїми і я зрозумію, що весь світ зник:  є тільки ці – яскраві від радості зустрічі зі мною, твої очі.

Наші серця заб’ються в унісон, в одному неповторному дуеті почуттів, спалахнуть неопалимим  полум’ям і. як дві вінчальні свічки, зіллються в одне полум’я взаємної любові.

Наші губи з потоку вже вимовлених ласкавих слів виберуть і вимовлять сокровенні слова: «Я кохаю тебе!».

Наші руки пригадають ніжний дотик мам, які пестили нас ще маленькими. Доторкнутись так ніжно стане для кожного з нас найнеобхіднішою потребою. Адже для мене дотик до тебе –це прояв моєї любові до тебе через дотик, а сприйняття тобою мого дотику з радістю –відповідає невисловленим  тобою словам  « Я довіряю тобі!» або «Ти бажаний мій!».

Дух Святий забере в мене мою боязкість і невпевненість у прояві почуттів до тебе,  дасть сили і мудрість вимовити слова:  «Виходь за мене заміж!». Отримаю я позитивна відповідь чи ні, наперед про це мені скажуть твої очі, а вже потім вуста. І якщо я почую «Так!», то піднесуся над суєтністю миру цього, подивлюся на оточуючих мене очима любові і милосердя, і скажу: «Відбулося!».

В світі істинної любові, в світі Божої любові, немає віку, але є мудрість, початком якої є страх Божий і жертовність до іншого, як стан душі.

В шлюбі нашому не буде мого і твого «Я», его, яке кидається між спокусою гріху і святістю. А буде Одна Плоть, що служить Господові,  Одна Плоть – яка світить, людям

що живуть без Бога, свічка – світло любові Христової. Наше спільне «Я» стане для обох виконанням наших земних бажань,нашого служіння ближньому –  бажаних Богу і дороговказною зіркою до Престолу Божої Благодаті. Там, кожний з нас, свого часу, буде славити Бога серед святих.

 

Чарівні очі скажуть все…

Тебе  чекаю!

Я розіп’явся із Христом.              

                            Напевно знаю!

Сестро моя, мріє моя –

Тобі співаю!

Не знаю зустрічі я мить,

А вже кохаю!

 

17.12.2013 р.

 

Поделиться в соц. сетях

0

Случайные записи

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Здоровому духу - здоровое тело:
  Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!  Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

  Новые статьи:

  Календарь публикаций

  Декабрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31