Христианские книги стихов

Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

МІЙ МОЛИТВЕННИЙ ДЕНЬ

Ісусе! Я Тебе кохаю!

З ім’ям Твоїм день починаю,

Надію вдень на тебе маю,

З ім’ям Твоїм спати лягаю.

 

Батьки! Заохочуйте дитину молитися до Господа особисто!

                                     Щоденник дівчинки (хлопчика) 3-5 років

Моя мама (бабуся) навчила мене молитися завжди, коли я приступаю до якоїсь справи.

Я молюся, коли я:

Вранці прокидаюся.

Доброго ранку, Господе! Я люблю Тебе! Доброго ранку, мамуля (бабусю)! Я люблю тебе!

Ісусе! Я дякую Тобі за те, що Ти дав мені прокинутися і почати цей день. За те, що я бачу і чую матусю. За те ,що я здорова і можу ходити своїми ніжками. Ісусе, благослови мене і всіх моїх рідних на цей день. Я знаю, що Ти любиш й бережеш мене. Дякую тобі. Амінь!

Коли сідаю за стіл їсти.

Господь! Благослови маму, яка приготувала цю їжу. Благослови її рученьки. Ісусе, дай мені апетит, щоби я з’їла те, що приготувала мамуля (бабуся), бо Ти бажаєш, щоби я зростала і була здоровою. Сідай снідати з нами. Амінь!

Виходжу з мамою (татом) на прогулянку.

Господе! Спасибі Тобі зате, що поруч зі мною є моя мама (бабуся) з якою я іду на прогулянку ( у гості, тощо)

Ісусе! Я знаю, що Ти мене любиш та оберігаєш. Я вірю, що Ти  захищаєш мене повсякчас, тому на вулиці зі мною нічого лихого не трапиться. Дай мені, Господе, на прогулянці, бути слухняною моїй мамі та обережною. Благослови нас на виході і вході. Ісусе, іди з нами.

Коли мене випускають гуляти саму.

Господь! Я славлю Тебе за те, що Ти любиш мене. Я вірю, що Ти допоможеш мені під час прогулянки виконувати мамині накази, бути уважною та обережною.

Ісусе! Іди зі мною і допоможи мені любити подружок, з якими я буду гуляти, і не посваритися з ними.

Коли я проявила неслухняність мамі (татові, бабусі).

Мамуля, прости мене будь ласка! Господе, прости мене за неслухняність мамі (татові), бо у Твоїх очах це є гріхом.

Ісусе! Каюсь і надалі обіцяю бути слухняною. Амінь!

Коли я захворіла.

Господе, прости мене за те, що я допустила гріх і тому захворіла.

Ісус Христос! Ті зціляєш тих, хто любить Тебе. Я люблю Тебе. Зціли мене, будь ласка. Обіцяю Тобі слухатися лікарів, маму, щоби

щвидче стати здоровою. Амінь!

Коли я зцілилася.

Господе! Я вже здорова, бо Ти, по маминій та по моїй, молитвах зцілив мене. Я дякую Тобі за це. Мамуля (бабусю) я дякую тобі за те, що ти мене  доглядала, коли я хворіла. Мамуню! Я обіцяю надалі бути слухняною тобі. Я надалі не буду гнівити Ісуса своїм непослухом, за що Він допускає, щоб я захворіла. Слава Ісусу! Амінь!

Коли збираюсь слухати як мама буде читати мені книжечку (розказувати на ніч казку) або коли вона збирається

гратися зі мною.

Господь! Я дякую Тобі за те, що ти даєш моїй мамі можливість побути зі мною. Допоможи мені бути уважною до того, чому буде навчати мене моя мама чи що вона буде читати. Допоможи мені, будь ласка, все зрозуміти і, якщо треба, запам’ятати. Ісусе! Навчи  бути терплячою та слухняною дівчинкою і прибирати за собою іграшки. Слава Тобі! Амінь!

Коли лягаю спати.

Господь!

Дякую Тобі за те, що Ти дав мені прожити цей день. Я дякую

Тобі, Ісусе, за Твою любов до мене, за  любов до мене мами і всіх рідних. Я їх теж  люблю. Я прощаю всіх, хто мене сьогодні образив, бо вони не знали, що робили погано.

Ісусе! Будь ласка, прости мене за те, що я сьогодні не була слухняною донею (внучкою). Каюсь, Господе. Ісусе! Дай мені заснути і бачити красиві та добрі сни, а завтра прокинутися, щоб дякувати тобі, славити Тебе, мій Господь Ісус Христос. Амінь!

 

 

(щоденник дівчинки 5-7 років)

Коли ранці я прокидаюсь і встаю з ліжка.

Доброго ранку Боженька! Доброго ранку мамо! Я люблю тебе і Ісуса. Господь! Я дякую тобі за те, що я прокинулася після сну. За те, що мої очі бачать мою любу маму. Зате, що мої вушка чують голоси мами та тата. Я дякую Тобі за те, можу ходити своїми ніжками. Ісус Христос!  Я знаю, що Ти любиш мене. Я вірю, що

Ти бережеш мне.

Благослови у цьому дні мене та моїх рідних. Слава Тобі, Ісусе! Амінь!

Збираюсь снідати (обідати або вечеряти).

Господь! Я дякую Тобі за те, що мої ручки можуть тримати ложку, чашку, хліб. Я дякую Тобі, Ісусе, за те, що Ти дав мамі можливість приготувати їжу. Благослови її ручки. Дай мені апетит, щоби я з’їла все чим вона мене зараз частує. Я вірю в те, що Ти бажаєш щоби я зростала і була здоровою. Сідай з нами. Ісусе! Амінь!

Збираюся виходити на прогулянку (у школу).

Боженька! Спасибі Тобі за те, що

Я здорова, що поруч зі мною є моя люба мама (мій тато), з якою я збираюся іти на прогулянку.

Ісусе! Я знаю, що Ти мене любиш. Я вірю, що Ти захистиш мене на вулиці і зі мною нічого поганого там не трапиться. Навчи мене, на прогулянці, бути слухняною моїй мамі і обережною. Благослови, Ісусе, мене і мою маму (бабусю). Амінь!

Захворіла.

Господи! Прости мене за те, що я виявила непослух мамі (тату), бо це є гріх у Твоїх очах. За це Ти, Боже, допустив, щоби я захворіла. Каюсь, Господе!

Ісусе! Я люблю Тебе і вірю, що Ти Своєю любов’ю зцілиш мене. Обіцяю Тобі виконувати всі поради лікаря та мами, щоби стати здоровою. Господь! Я молилася в  ім’я Ісусу Христа. Амінь!

Зцілилася.

Господи! Я дякую Тобі за моє зцілення. Я дякую тобі, мамо, за те, що мене доглядала, коли я хворіла. Я обіцяю бути слухняною тобі і надалі не гнівити Господа своїм непослухом. Слава і хвала Господу Ісусу Христу! Амінь!

Коли я готуюсь вчити те, що мені задала вивчити мама або коли збираюся читати дитячу біблію.

Отче небесний! Хай святиться ім’я Твоє! Дай мені зрозуміти те, що я читаю і запам’ятати те, що треба.

Ісусе! Хай, через Слово Боже та молитву, до мене прийде мудрість Твоя. Амінь!

Коли я готуюся до сну.

Господе! Я дякую тобі за день, який Ти дав мені прожити. За ті радості, які Ти дав мені сьогодні.

Ісусе! Прости мені ті провини, які я учинив у цьому дні так, як я прощаю винуватців проти мене. Прости ,Боже, їм, бо вони не відали, що творять. Дай мені мир у серце. Благослови на спокійну ніч всю мою сім’ю і мене.

А завтра дай прокинутися зі сну і благословити ім’я Твоє. Амінь!

 

 

26.07.2010р.

Поделиться в соц. сетях

0

Случайные записи

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Здоровому духу - здоровое тело:
  Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!  Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

  Новые статьи:

  Календарь публикаций

  Декабрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31