Христианские книги стихов

Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

Звернення до бійців у зоні АТО

Звернення до бійців у зоні АТО

(записано на Українському радіо 26.06.2014р.)

 Коли  до нас приїздить хтось зі Сполучених Штатів Америки, ми говоримо, що приїхали американці. Хоча серед них можуть бути представники різних етнічних груп і національностей.

Також, відповідно, ми всі, які мають Українське громадянство, є українцями. Я, наприклад, є етнічним росіянином по таткові, до того ж народився в Росії, а мама-українка. Серед моїх друзів є етнічні українці, білоруси, вірмени, поляки та інші. Ми можемо і повинні жити в мирі, злагоді і любові поміж собою. Від мене і кожного громадянина України, кожної порядної людини, яка мешкає тут, хоч і не має такого статусу, залежить яке буде життя у нас на Україні.

Один з американських Президентів казав: «Не питай, що для тебе зробила Америка. а спитай сам себе, що ти зробив для Америки». Слушна думка! І тому я закликаю вас, перш за все спитати себе: «А що я сьогодні, конкретно, зробив для України?».

Я шаную тих чоловіків та жінок, які приймають участь в АТО як вояки  чи як волонтери.

Я – офіцер МВС у відставці. Дорогі брати і сестри, що боронять Україну! Війна проходить не тільки в Донецькій чи Луганській області: лінія фронту проходить через серце кожного мешканця по всій території нашої країни. Ми розуміємо, що ви робите святу справу, захищаючи Україну тому як можемо, так і допомагаємо.

Я 20 років прожив у місті Єнакієво, Донецької області, приїжджав у гості, спілкуюсь з друзями по телефону, тому знаю що там робилося і що діється зараз. Знаю що є різні думки і настрої. І цьому є своя основа: за всі роки Незалежності України там ніколи не було впливу Центральної (з Києва) влади. Ще з радянських часів ці області були під тиском місцевих «Злодіїв у Законі»,  і з 1991року – партійної номенклатури, яка стала держслужбовцями на місцях, які ж і виплекали підзвітні їм кримінальні структури. Для звичайного шахтаря та металурга Київська влада була всі 23 роки недосяжна. Гроші, яка давала центральна влада на розвиток регіону, розкрадалася місцевими Князьками і не доходили до пересічного шахтаря чи металурга. Кримінальний тиск, корупція, довели ці області до зубожіння.

Коли закінчиться Путінська агресія, коли настане мир, пройде реформа народовладдя, тоді шахтарі та металурги зрозуміють, що без центральної влади, з повними повноваженнями на місцях, держава існувати не може. Вони повернуться обличчям до влади. У нас, в країні, все буде добре і ми разом з Кримчанами, Донеччанами і Луганчанами почнемо будувати європейську державу. Тільки при народовладді  на місцях,  створенні державного бюджету на основі місцевих, з  залишенням левової частки зароблених коштів на місцях, люди почнуть відчувати себе господарями власної землі, а не рабами у здирників та бандитів. При цих умовах Центральна влада зможе планувати щось в цих областях, створювати робочі місця, залучати інвесторів з усього світу.

Кожний з нас має емоції. Більш емоційні піддаються впливу СМІ. Останні роки правління Януковичем, на ці області лилася брудна агітація проти Української власті і захвалювання Російського  «раю». Не Донбас та Луганщина, а Малоросія, Новоросія –  ввійшли у лексикон мешканців цих областей.

В цих областях є 6 кримінальних угруповань, які не бажають ділитися своїми прибутками з Центральною владою. Є найманці, які приїхали з Росії та інших держав світу, і яким байдуже кого вбивати, бо за це вони отримують платню. Але ще є прості люди, які повірили, що Росія створить їм кращі умови життя: дасть більшу платню чи пенсію. Вони свідомо  ставали живим заслоном перед сепаратистами, допомагаючи роззброювати вірних Україні військових.

Сепаратисти, найманці грабують людей, знищують документи громадян, а зараз і житла. З такими нелюдами можна поступати лише так: суд, у разі добровільної їх здачі у полон або фізичне знищення.

Ї

 

 

 

 

Incoming search terms for the article:

Поделиться в соц. сетях

0

Случайные записи

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Здоровому духу - здоровое тело:
  Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!  Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

  Новые статьи:

  Календарь публикаций

  Декабрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31