Христианские книги стихов

Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

Затишного Вам вечора і мирної ночі!

 

Затишок – умови, які потребує кожна людина, щоби відчувати себе впевнено и у безпеці.

Дитинка отримує це на руках рідної мами, а сирота — в обіймах того, хто може зігріти її теплом любові.

Підліток – там, де може відчувати себе вільним, непідконтрольним, поруч з другом чи подружкою, яким безперечно довіряє.

Молодий чоловік – поруч з тою, яка кохає його і готова на все заради нього. Теж саме можна сказати і відносно молодої жінки. Вона також потребує плече, на яке могла б обпертись у повній впевненості гарантії душевного спокою.

Чоловік чи  жінка, у шлюбі, намагаються створити затишок для іншого у подружжі та дітей, у власній сім’ї, власній квартирі.

І кожний свій затишок свідомо ототожнює з власними здібностями, або з зусиллями іншої людини,забуваючи про те, що це не є певним.  «… на розум свій не покладайтесь, … не надійся на приятеля» – вчить нас Слово Боже. (Пр.3:5, Мих7:5)

Можна при народженні втратити матір і ніколи не відчути материнську любов, можна відчути на собі ти зраду друга, коханої і зрозуміти, що все те, що вважав за затишок просто була мара. Можна мати жінку, купу дітей, мати (батька) середнього  і похилого віку, але не відчувати поруч з ними затишок, справжній, дійсний покій на серці

 «Надійся на Господа всім своїм серцем…» (Пр.3:5,)  Тільки Господь дає справжню розраду, бо тільки Йому (і ні  кому з людей) ти можеш відкрити своє серце, будучи впевненим, що це є таїною вас двох і н стане відоме третьому. А особиста таїна, як і нерозкаяний гріх – тягар на серці, неспокій душі, який зняти може лише Ісус.

 

Мир – стан душі, коли маєш впевненість у собі, впевненість у незмінність почуттів і подій, впевненість у перемозі.

Суєта-суєт перетворює кожного з нас у кимсь заведений механізм, який рухає тобою, інколи проти власної волі. Війна з іншою особою на побутовому рівні чи опір агресору в період АТО, виснажують сили, які неможливо відновити в нічну пору. Захоплений тим, що діється навколо тебе, ти виснажуєшся до критичного стану, у якому говорити про мирну ніч годі.

Мир, без війни безпосередньо за твоїм вікном, у твоїй душі може бути, якщо твоя позиція – байдужість до того, що там десь діється. Але мільйони людей не мають мирних ночей, бо там, за сотні кілометрів, може загинути найдорожча тобі людина. Це у них, а не у тебе? Я би остерігався так думати, бо наступна секунда життя може принести несподіване чи небезпечне для кожного з нас.

«…мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані лякається!» - сказав Ісус (Ів. 14:27). І це буде справжній мир,

мир людини, впевненої в Силу Божу змінити обставини кардинально, зробити реальним те, про що ми молимось вранці, вдень і вночі.

Тож під Божою опікою бажаю вам

затишного вечора і мирної ночі!

                                              

10.10.2014 р.

Incoming search terms for the article:

Поделиться в соц. сетях

0

Случайные записи

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Здоровому духу - здоровое тело:
  Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!



  Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

  Новые статьи:

  Календарь публикаций

  Декабрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31