Христианские книги стихов

Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

Вибране з книжки «Думки в голос».

 

Слова

2.  Починай розмову з пригніченою людиною з питань до неї:

— Чим я можу тобі допомогти? Ти знаєш, що є Той, хто любить тебе безумовно, таким, який ти є?

Кажіть їй:

— Я поважаю тебе як людину, але  не хочу поважати гріх, який заволодів тобою (пияцтво, паління, наркотики, нецензурні слова, гнівливість, брехливість, любов розповсюджувати плітки, осуджувати людей та інше).

3.  Вітер віє, здуває з землі всяке сміття, очищаючи тим землю від бруду. Надокучливий балакун зайвими словами або ненормативною лексикою «засмічує» вуха слухача словесним брудом. Зважай на свої слова!

5.  «Не лізь поперед батька…», але не запізнись сказати людині про Спасителя. Дай, Боже, щоб замість тебе їй у цьому житті встиг про Нього сповістити хтось інший. А якщо і він запізниться?

6.  Мудре слово вилікує душевну рану, а нерозумна порада — тільки роз’ятрить її.

7.  Лихе слово носити в собі легше, ніж бейсбольну біту… А головне — його ніхто не побачить!

9.  Пам’ятай, що всі твої побажання, іншій особі, доходять до неї, віддзеркалюються і повертаються обов’язково до тебе. Тому будь обачливим і не бажай нікому нічого поганого.

10.  Можна вкласти цукерку до рота дитині, але робити це з безпритульною собакою небезпечно.  Не вимовляй прокльони, особливо своїм рідним. Бог може не допустити їх до тієї людини, якій ти їх адресуєш, але вони обов’язково повернуться до тебе. А воно тобі треба?

11.  А щоб йому!… А що тобі?

14.  Сестра, під час служіння у церкві, разом з усіма прославляє Господа псалмами: «Славте Господа, бо Він Благий! Славте Господа, бо Він Благий!» — І що там муляє у туфлі? — «Славте Господа, бо Він Благий! Славте Господа, бо Він Благий!» — Ні! Не можу терпіти! Зніму! — «Славте Господа, бо Він Благий! Славте Господа, бо Він Благий!» — Фу!… Аж легше стало!… —«Славте Господа, бо Він Благий! Славте Господа, бо Він Благий!»…

15.  Багато посипати зерном — добре для пташок. Безмірно «сипати» словами — погано для тебе.

18.  Питанням на питання відповідають одесити, добром на добро — християни.

19.  Він такий!.. А ти який?..

22.  Коли пастор каже: «А», не поспішай зразу же казати: «Б». Може, у тому слові, що він має сказати, немає цієї літери. Не поспішай підслужитись йому, бо ославишся.

24.  Коли ти осуджуєш когось, то в цей час хвалиш себе у своїх же очах.

25.  Можна піти з вечірки тихо, не прощаючись (за англійською манерою), але не можна «виходити» з розмови з людиною, обірвавши її на півслові і, рвучко розвернувшись, піти геть. Наступного разу ця людина, угледівши тебе, одвернеться чи теж піде геть.

26.  Інколи важко розпочати розмову з людиною, але буває й таке, що ще тяжче  завершити цю розмову лагідними словами. Тому обминайте брехуна, гнівливу людину чи

лихослова.

ПРАВЕДНІСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ

 

1.  Праведному все йде на благо! Хіба це не спонукує сприймати випробування з подякою Господу? Можливо, Він ним уберіг тебе від ще тяжчого? Не впадай у депресію, якщо дійсно довіряєш Богу.

4. Ранкова молитва подяки Господу дає на весь день наснагу та впевненість.

 

СПАСІННЯ

 

1.  У кожного є право вірити в що (в кого) завгодно, але варто знати, що спасіння твоїй душі дасть лише Ісус Христос.

2. Можна запізнитись на побачення, але ніколи не пізно покаятися й отримати Спасіння.

3.  Ощадливо використовуй час свого земного життя! Не стався до хвилини зверхньо:

саме її може не вистачити невіруючому, щоб покаятися та отримати спасіння, зате досить, щоб християнин упав у гріх.

 

ВЧИНКИ

1.  «Не розсипайте перлів перед свинями!» — написано в Біблії. А якщо «свині» не дістає перлів у «корону»?

4.  Маля при падінні  на землю ушкоджує коліно, а християнин — при духовному падінні — губить душу.

5.  Щира посмішка і вишкіряння зубів — це, як кажуть в Одесі, — дві великі різниці.

6.  Потопаючий у воді просить рятівне коло, а «потопаючий у горілці» — ще сто грам.

9.  Легше прочитати проповідь перед церквою, де повно жінок, ніж намагатися докладно відповісти одній жінці на її перше запитання. Вона переб’є тебе другим.

10.  Я не проти мати, як має мусульманин, сто дружин. А чи, як священик у домі, я зможу дати лад такій численній «парафії»?

12.  Собі коханому!… А від тебе коханій що?

13.У коханні, як відомо, третій — зайвий. Ти згоден? А якщо третій —  Ісус Христос?

14.  Не кажи на всіх кутках, у кого ти віриш, а живи так, щоб спитали в тебе: «У кого ти віриш?».

15.  Не задкуй: потилиця дорогу у майбутнє не бачить.

16.  Не плюй собі під ноги: можеш посковзнутись на власній слині. Не ображай рідних та друзів: залишишся у скрутний час без підтримки.

29.  Не дивися на гарне тіло стрептизерши (стрептизера)… Не дивись, як іскриться вино… Краще дивись на власні діла. Твори їх в ім’я Господа.

30.  Спілкування, навіть християн, не освячене молитвою, не має Божого благословення. Тому починай і закінчуй його молитвою.

31.  Місто, подібне мурашнику. Кожна людина, як мурашка, носить на собі тягар суєтних турбот. А кому ти сьогодні словом Євангелія вже допоміг звільнитись від тягаря чи хоч би зменшив його, узявши частину на себе?

41.  Людина втрачає творче натхнення, якщо поруч з нею немає хоч би одної людини, яка би поділяла з нею радість від даних їй Богом дарів, творчих досягнень. Ви вмієте співчувати людині в горі? Моліться, щоб Господь дав вам дар радіти успіхам іншого!

44.  Загадка. Ідуть дві людини. Одна палить, на ходу запиваючи нікотин пивом, у кишені має шприц з наркотиком та буклет про безпечний секс. Друга —з вірою несе хліб для удовиці та Біблію. Хто з них прямує у Царство Небесне?

45.  Своїм служінням людям, не заради слави серед них, а в ім’я Господа, ти формуєш кількість людей, яка прийде проводжати тебе в останню путь.

47.  Фізично незряча людина, яка без перестороги робить крок уперед, може вступити у багно, а духовно незряча — упасти в гріх. Людина, шлях якої освітлює Слово Боже, має можливість уникнути цих проблем.

55. Воду, яку ти тримаєш у роті (аби стриматись, коли тебе ображають), можна або проковтнути, або виплюнути. Головне, щоб разом з водою з твоїх вуст не «вихлюпнулися» лайливі слова, замість слів прощення того, хто образив тебе чи молитви за нього перед Господом.

МУДРІСТЬ

1.  Не вважай себе важким на терезах власної оцінки собівартості. Проси у Бога благословення на твої діла, бо в Нього свої терези і на них ти можеш, подібно Валтасару, виявитися надто легким.

2.  Щоб збити з пантелику мудреця, іноді досить звичайної простоти, а щоб збити з дороги до вічності християнина-лицеміра — спокуси.

4.  Біля одної робочої бджоли знайдуться бодай декілька трутнів, щоб наїстися задарма її натрудженим. Пастор прикладає чимало зусиль, аби приготувати освячену Господом проповідь. Та серед присутніх на зібранні знайдеться бодай декілька байдужих («прихожан»), які лінуються навіть «проковтнути» те, що він «приготував».

13.  Легше видресирувати тигра, ніж привчити двох говірких «сестер у Христі» не розмовляти між собою під час прославлення Господа на зібранні святих чи проповіді пастора.

ДУХ СВЯТИЙ

1.  Тварина спить. Пташка спить. Людина спить…Але Дух Святий не дрімає.

2.  Наводь чистоту в домі хоч би перед візитом гостей. Але завжди тримай у чистоті себе — Храм Духа Святого.

6.  Ти — Храм Бога Живого! З чого твої «стіни»: з піску (сумніви) чи з каменя (переконаність)?

7.  «Господь Духом Святим сказав мені, що ти — моя наречена!» — каже брат сестрі.

« Молись, хай Він це скаже і мені!» — відповідає мудра сестра.

СІМ’Я

1.  Посилаєш сина купити вино?…Стережись! Згодом ти можеш зустрітися з ним у пеклі.

11.  Наслідуючи Клару Цеткін, у гонитві за рівноправністю жінка з Господині перетворилася на Господаря, чим розбестила чоловіка й «посадила його собі на шию». Невже їй замало дітей? При цьому ще й обурюється: «Повимирали чоловіки!»

12.  Чоловік, який не займає у сім’ї належної йому позиції Господаря (з відповідальністю за неї перед Богом), є шафа без білизни, холодильник без продуктів, голова без тулуба… священик без парафії… — «порожнє місце», непотріб.

14.  Коли дитина просить пробачення у тата за скоєну шкоду, повинно бути соромно… батьку за те, що не виховав її, згідно зі Словом Божим. Інакше вона таке не вчинила б.

22.  Молодша за чоловіка жінка (особливо дружина), яка йде поруч з ним, спонукує його вирівнятися, підбадьоритися, стати на вигляд молодшим за свої роки та оптимістично дивитись на світ. Літні чоловіки! Не відмовляйте молодій дружині повести її у вальсі.

23.  Дитина не є копією когось, конкретного, з батьків. Це — суміш тата і мами, діда та баби (з обох боків), прадіда та прабабусі і так далі… Не примушуйте дитину стати, як ви, музикантом, лікарем… Бог може дати їй такий же дар, як і у вас, а може — і зовсім інший. Йому видніше.

 

Поделиться в соц. сетях

0

Случайные записи

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Здоровому духу - здоровое тело:
  Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!  Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

  Новые статьи:

  Календарь публикаций

  Декабрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31