Христианские книги стихов

Чтоб получать новые статьи сразу на свою почту, введите сюда свой e-mail, нажмите "оформить":

Ваш e-mail надежно защищен, в каждом письме есть ссылка чтобы отписаться.

Новая изданная книга:

АВВА ОТЧЕ, Татусю! Захисти дитину!

АВВА ОТЧЕ, Татусю! Захисти дитину!

Захисти дитину у так званій благополучній сім’ї від почуття непотрібності її батькам, які за роботою та суєтними турботами відсторонилися від неї. Такі батьки переклали даний їм Богом обов’язок по вихованню дитини на телевізор, комп’ютер, на няню чи репетитора. Зовні доглянута, дитина зростатиме духовно спустошеною, бо ніякими найвишуканішими благами не можна замінити потребу дитини в любові батьків. Захисти її від відчуття зверхності перед однолітками, біднішими чи чимось обділеними дітьми, бо вони не мають таких заможних чи впливових батьків.

Захисти пасторські сім’ї, а особливо дітей, дітей від спокуси не бути такими, як їх батьки , а стати такими, як діти батьків, що не прийняли Ісуса своїм Спасителем.

Захисти дітей, віруючих у Господа, які, за віком перестають ходити в недільну школу при церквах і не знаходять свого місця у Тілі Христовім (своїй церкві), від спокуси вседозволеності цього грішного світу. Відкрий їх серця до власних батьків, вірних Тобі, до сприймання дитиною страху Божого не як кару, а як потребу не гнівити Тебе.

Захисти дитину, яка живе з батьками, що відносяться до так званої групи ризику (алко-наркозалежні), від яких вона потерпає щоденно. Не дай зачерствіти серцю дитини, з якої знущаються, але вона все пробачає батькам, бо любить їх. У своїй життєвій практиці я бачив відчай дітей, яких силою («задля їх же блага») відривали від батьків, позбавлених батьківських прав. Це — жах, що назавжди залишається раною у серці дитини, раною, яка стікає кров’ю до останнього дня її дитячого життя (через відчуття комплексу неповноцінності), а потім пригнічує життя дорослої людини. Батьків ми не вибираємо. Для дитини ім’я мами завжди святе, а тата будь-якого завжди шановане.. Дай дитині сили протистояти гріховним вимогам батьків, негативному впливу, щоб вона сама не повторила їх хибний життєвий шлях.

Захисти дітей, які переносять щоденні моральні та фізичні знущання, від тих, кого вони щиро люблять — від батьків, братів, сестер. А також від однолітків чи старших дітей у дошкільних та шкільних закладах. Дай у їх серця терпіння та любов до тих, хто знущається з них, бажання молитись за тих, хто зневажає їх. Бо Ти казав, щоб ми не мстилися за себе, а в молитві віддавали винуватців на Твій Справедливий суд.

Захисти дитину в сиротинці. Настав над нею людей, які мають у своєму серці любов від Тебе. Приведи до неї тих святих, які загоють у дитини біль втрати рідних і навчать її довіряти лише Тобі, покладати надію тільки на Твою ласку, Твій захист та благословення.

Захисти дітей, які прийняла рішення шукати краще, ніж з батьками життя, блукаючи безпритульними. Відведи від них лихо, нагодуй і дай їм де спати. Приведи до них тих, через кого Ти робиш добрі справи нужденним та страждучим. Хай кожна дитина почує від них Твоє слово, відчує Твою любов і повірить у те, що вона цінна у цьому житті. Хай вона відчує радість і впевненість у своєму майбутньому через Твоє усиновлення. Поверни безпритульних дітей до їх батьків, щоб через цих дітей у родину прийшло Твоє Євангеліє. Щоб обставини, у яких перебували діти , надали їм досвід на майбутнє стати милосердними християнами, не байдужими до чужого горя. Християнами, готовими захищати вдів та сиріт.

Авва Отче! Діти — то є благословення від Тебе. Навчи нас батьків бути вірними Тобі у їх вихованні. Покладаємося на Твій святий захист наших дітей.

Братам і сестрам у Христі, які мали щастя отримати від Бога радість батьківства (материнства) зичу: Божої благодаті, мудрості у вихованні дітей та взаємної любові.

Олексій Полосін
1.09.09

Incoming search terms for the article:

Поделиться в соц. сетях

0

Случайные записи

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Здоровому духу - здоровое тело:
  Каждый из нас много раз в жизни обращается к врачам, с самого рождения и до старости (даже сами врачи) - итоги этого обращения зависят от точного диагноза и понимания врача этого диагноза (знание взаимодействий органов)! Давайте всем миром подскажем знакомым врачам новейшие сверхточные методы диагностики - перешлите им ссылки этих банеров!  Отправить финансовую благодарность (убрать рекламу) >

  Новые статьи:

  Календарь публикаций

  Декабрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31